Products Fabric Care Products Personal care

Teo Bebe. All Rights Reserved © Copyright 2023

Zauważyliście, że skóra dziecka różni się od skóry dorosłego człowieka?

Zauważyliście, że skóra dziecka różni się od skóry dorosłego człowieka?

#Teo bebe

05 / 11 / 2020

  

Jest delikatniejsza i bardziej miękka. Niestety tym samym bardziej podatna na podrażnienia i alergie.
Nie wszystkie płyny do prania, czy kosmetyki, które my uwielbiamy są dobre dla skóry naszego dziecka. Dlatego tak ważne jest, by otulać ją delikatnością i miękkością z użyciem produktów specjalnie przeznaczonych dla naszych maluszków.
Przykładem produktów, które powstały z troski o skórę dzieci, są płyny i kapsułki do prania oraz płyny do płukania Teo Bebe. Dzięki hipoalergicznym składnikom można je stosować już od pierwszych dni życia.

Najważniejsza jest jednak opinia samych Mam, dlatego przeczytajcie co piszą o Teo Bebe Karolina, Amelia i Angelika.

Pierwsze wrażenia

Po pierwszym użyciu byłam przede wszystkim zachwycona delikatnym zapachem, ale też tym, że większość plamek na ubrankach zniknęła. Pranie po wyschnięciu było miękkie i miłe co jest dla mnie bardzo ważne. – pisze Karolina, prowadząca konto na Instagramie @nieidealni_pl
Po użyciu produktów Teo Bebe skóra dziecka pozostała niepodrażniona mimo swej delikatności. – dodaje.

 

 

Teo Bebe świetnie dopiera ubranka, nawet te zaplamione marchewką. – mówi Amelia (na Instagramie @amcialol)

 

 

Wg Angeliki (@aange_lique) po użyciu produktów Teo Bebe skóra dziecka jest delikatna i nie jest podrażniona, ani nie występują na skórze reakcje alergiczne.

 

Jak pachnie Teo Bebe?

Świeżością, ale nie jest to typowy zapach dziecięcego płynu. Jest bardzo delikatny i naprawdę piękny! Można powiedzieć, że to zapach wiatru, zapach natury. – pisze Karolina.

Teo Bebe pachnie jak dzidziuś! – dodaje Amelia. Mój ulubiony zapach to lawendowy, jest delikatny i kojarzy mi się ze świeżością.

Wszystkie aromaty w płynach Teo Bebe są hipoalergiczne, nie podrażniają skóry dziecka i delikatnie pachną.

Dlaczego poleciłabyś Teo Bebe innym mamom?

Są bardzo wydajne, maja świetny skład, są hipoalergiczne i skuteczne. Sprawdzają się już od pierwszych dni maluszka. Z czystym sumieniem mogę je polecić. – Angelika.

Nie podrażniają wrażliwej i delikatnej skóry dziecka, nadają ubraniom świeżości, a ich piękny zapach utrzymuje się na ubraniach bardzo długo. Dzięki płynom Teo Bebe ubranka są miękkie i przyjemne w dotyku, a produkty te możena używać do prania ubrań całej rodzinki – Karolina.

Teo Bebe są hipoalergiczne, pięknie pachną, a do tego mają dobrą cenę! – Amelia

Płyny i kapsułki do prania oraz płyny do płukania Teo Bebe są polecane przez pediatrów jako bezpieczne detergenty do ubranek dla dzieci.

Możecie je kupić w sklepie Babyboom.net.plAllegro

Read more